An bhfuil ceist agat?Cuir glaoch orainn:+86-18768103560

Corda paiste cábla titim lasmuigh SC APC-SC APC FTTH

Cur síos gairid:

ISO 9001, ISO 14001, ISO45001, TL9000 agus CE.


  • Ceanglóir:SC APC-SC APC
  • Snáithín Optúil:G652D, G657A1, G657A2
  • teachtaire:Sreang cruach 1.0mm
  • Ball Neart :0.4 sreang cruach
  • Ábhar Jacket:LSZH
  • Fad :1M go 150m
  • Sonraí Táirge

    Clibeanna Táirge

    SC APC  DROP CABLE

    GDTX ár doras ftth cábla titimIs cábla snáthoptaice é corda paiste a bhfuil teorainn leis ag an dá cheannSC ST LC FCchónaisc a ligeann dó a bheith ceangailte go tapa agus áisiúil le CATV, lasc optúil, nó trealamh teileachumarsáide eile.Le ciseal cosanta tiubh, úsáidtear é chun an tarchuradóir optúil, an glacadóir, agus an bosca teirminéil a nascadh.Tugtar "cáblú idirnasctha" air seo.

    Gné

    1) caillteanas Ionsáigh Íseal

    2) Caillteanas tuairisceáin ard

    3) Dea-Atrialltacht

    4) Dea-Acomhal

    5) Inoiriúnaitheacht Timpeallachta den scoth

    Drop cable PATCH CORD

    Toisí agus Tuairiscí

    Cineál Fad (m)                                       XXM

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M01 01

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M02 02

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M03 03

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M06 06

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M2020

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M35 35

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M50 50

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M75 75

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M100 100

    DUP- FTTH CABLE SC-SC-M150 150

    Cábla

    Snáithín optúil 9/125um de réir ITU-T G.657A1

    Comhaireamh snáithíní 1

    Caolú0.35 dB/kmλ = 1310 nm

    Caolú0.21 dB/kmλ = 1550 nm

     

    Tionól

    Cineál nascóirí              A -SC UPC/APC, SM

    Caillteanas isteach               0.3+0.4*L/1000dB,λ = 1310 nm

    0.3+0.3*L/1000dB,λ = 1550 nm

    de réir IEC-61300-3-4 Modh B

     

    Cineál nascóirí              B -SC UPC/APC, SM

    Caillteanas isteach               0.3+0.4*L/1000dB,λ = 1310 nm

    0.3+0.3*L/1000dB,λ = 1550 nm

    de réir IEC-61300-3-4 Modh B

    Caillteanas ar ais55 dB de réir IEC-61300-3-6 SC UPC

    Caillteanas ar ais60 dB de réir IEC-61300-3-6  SC APC

    Droim Cábla

    FTTH drop cable package副本


  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn é

    Catagóirí táirgí